Karihaaran Visa Hallitus 2017-2018

Puheenjohtaja Kristiina Pirneskoski Poijutie 26, 95230 Maksniemi 040 5539544 kristiina.pirneskoski@lappia.fi
Varapuheenjohtaja Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 5500227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi
Taloudenhoitaja Kari Pulkkinen Paakkarinkatu 15 94200 Kemi 040 5291457 kari.pulkkinen@pp3.inet.fi
Sihteeri Päivi Juntunen Kiveliönkatu 21 94700 Kemi 040 7054391 paivi.juntunen@hotmail.com
Kilpailuvastaava Jani Vestenius Juhaninkatu 3 94600 Kemi 050 5989018 jani.vestenius@caverion.com
Hallituksen jäsen Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 8402478 petri.miettunen@gmail.com
Hallituksen jäsen Heikki Kukkonen Pohjoispuolentie 53, 95200 Simo 040 180 1780 heikki.kukkonen@tieto.com
Hallitusen jäsen Ilpo Juopperi 040 8497282 iieejii@gmail.com
Hallituksen jäsen Karita Lappalainen Juhaninkatu 14 94600 Kemi 040 5453369 k.lappalainen@luukku.com
Hallituksen jäsen Merja Paaso Pohjoispuolentie 71 95200 Simo 040 7180700 merja.paaso@pp.inet.fi
Urheilijajäsen Santeri Pirneskoski Poijutie 26, 95230 Maksniemi 040 417 4341
Muut yhteyshenkilöt

Naisyhdyshenkilö Anne-Marja Böök Riisintie 21 95200 Simo 0400 151159 annemarja@luukku.com
Kilpailujen ilmoitusvastaava Titta Hannila titta.hannila@gmail.com
Mökkivastaava Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 5500227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi




Valmennusvastaava Arto Pirneskoski Poijutie 26 95230 Maksniemi apirneskoski@suomi24.fi
Nettivastaava Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 8402478 petri.miettunen@gmail.com