Karihaaran Visa Hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja Kristiina Pirneskoski Poijutie 26, 95230 Maksniemi 040 553 9544 kristiina.pirneskoski@lappia.fi
Varapuheenjohtaja Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 550 0227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi
Taloudenhoitaja Kari Pulkkinen Paakkarinkatu 15 94200 Kemi 040 529 1457 kari.pulkkinen@pp3.inet.fi
Sihteeri Kaisa-Maria Kuosku
040 824 5684
Kilpailuvastaava Jani Vestenius Juhaninkatu 3 94600 Kemi 050 598 9018 jani.vestenius@caverion.com
Hallituksen jäsen Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 840 2478 petrimiettunen@gmail.com
Hallituksen jäsen Heikki Kukkonen Pohjoispuolentie 53, 95200 Simo 040 180 1780 heikki.kukkonen@tieto.com
Hallitusen jäsen Timo Rossi 040 843 0525
Urheilijajäsen Santeri Pirneskoski 040 417 4341








Muut yhteyshenkilöt




Kilpailujen ilmoitusvastaava Titta Hannila titta.hannila@gmail.com
Mökkivastaava Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 550 0227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi




Valmennusvastaava Arto Pirneskoski Poijutie 26 95230 Maksniemi kornespiski@gmail.com
Nettivastaava Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 840 2478 petrimiettunen@gmail.com