Karihaaran Visa Hallitus 2019-2020

Puheenjohtaja Kristiina Pirneskoski Poijutie 26, 95230 Maksniemi 040 553 9544 kristiina.pirneskoski@lappia.fi
Varapuheenjohtaja Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 550 0227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi
Taloudenhoitaja Kari Pulkkinen Paakkarinkatu 15 94200 Kemi 040 529 1457 kari.pulkkinen@pp3.inet.fi
Sihteeri Merja Paaso Pohjoispuolentie 71 95200 Simo 040 718 0700 merja.paaso@pp.inet.fi
Kilpailuvastaava Jani Vestenius Juhaninkatu 3 94600 Kemi 050 598 9018 jani.vestenius@caverion.com
Hallituksen jäsen Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 840 2478 petri.miettunen@gmail.com
Hallituksen jäsen Heikki Kukkonen Pohjoispuolentie 53, 95200 Simo 040 180 1780 heikki.kukkonen@tieto.com
Hallitusen jäsen Ilpo Juopperi 040 8497282 iieejii@gmail.com
Hallituksen jäsen Karita Lappalainen Juhaninkatu 14 94600 Kemi 040 545 3369 k.lappalainen@luukku.com
Urheilijajäsen Santeri Pirneskoski
040 417 4341




Muut yhteyshenkilöt




Kilpailujen ilmoitusvastaava Titta Hannila titta.hannila@gmail.com
Mökkivastaava Aarne Suojärvi Sommankatu 7 94600 Kemi 040 550 0227 aarne.suojarvi@hsugroup.fi




Valmennusvastaava Arto Pirneskoski Poijutie 26 95230 Maksniemi apirneskoski@suomi24.fi
Nettivastaava Petri Miettunen Urheilutie 3 95230 Maksniemi 040 840 2478 petri.miettunen@gmail.com